Artykuł: Warto oszczędzać wodę dzięki bateriom Ferro!

Warto oszczędzać wodę dzięki bateriom Ferro!

Susze, niesprawny system melioracyjny, anomalie klimatyczne - prawie bezśnieżne zimy i suche wiosny, krótkotrwałe ulewy w lecie, nieszczelne magistrale wodociągowe, ale też domowe krany i spłuczki w toaletach, które pozostawiają wiele do życzenia sprawiają, że według ostatniego raportu o stanie środowiska w Polsce marnujemy aż 25% wody.

Od czego zacząć? Najlepiej od zmiany nawyków dotyczących: mycia zębów, golenia przy zakręconym kranie, zamiany częstego pluskania w wannie na ekonomiczny prysznic, rezygnacji z mycia naczyń pod bieżącą wodą na rzecz korzystania ze zmywarki, regulacji spłuczki toaletowej tak, aby napełniała się mniejszą ilością wody, wykorzystania do podlewania ogrodu wody deszczowej. Warto również zamontować baterie, które oszczędzają wodę. Zachęcona do takich proekologicznych działań czteroosobowa rodzina po roku może odłożyć na wakacje nie mniej niż tysiąc złotych.

Zobacz, ile możesz zaoszczędzić

Podążając tym śladem możemy poszukać dalszych oszczędności w zastosowaniu urządzeń opartych na najnowszych technologiach związanych z przepływem wody. Dlatego FERRO, zwracając uwagę na rosnące potrzeby Klienta w tym zakresie, proponuje zaawansowany technologicznie i ciekawy wzorniczo zestaw baterii umywalkowych i natryskowych VerdeLine.

VerdeLine to nowa koncepcja baterii, w której zachowano dotychczasowe funkcje produktu wzbogacając je w nowoczesne urządzenia oszczędzające wodę: w bateriach umywalkowych - perlator najnowszej generacji FerroAirMix z funkcją samousuwania kamienia wapiennego EasyClean oraz głowicę z blokadą FerroClick, natomiast w bateriach natryskowych, wannowych oraz w rączkach prysznicowych - ogranicznik wypływu wody FerroEcoSave.

Jak to działa?

https://www.youtube.com/watch?v=3LJlyBF9VysBaterie Cassino VerdeLine


Baterie Justic VerdeLine


Baterie Veneto VerdeLine

Baterie Genova VerdeLine


Jak zamontować baterię umywalkową firmy Ferro.

https://www.youtube.com/watch?v=3Tk7a_HONcc

Czytaj także