Artykuł: Filmoteka - Wyposażenie łazienki i kuchni

Filmoteka - Wyposażenie łazienki i kuchni

Solbet - Szybka zabudowa łazienki.

System Szybkiej Zabudowy SOLBET Smart to najłatwiejszy sposób wykonania zabudowy, jako idealnej powierzchni pod płytki. Za pomocą materiałów wchodzących w skład systemu można tworzyć zabudowy o nieregularnych i obłych kształtach. Przyklejać płytki do ściany tworząc efektywne, wiszące zabudowy. Wykonanie wszelkiego rodzaju prac w Systemie Szybkiej Zabudowy SOLBET Smart jest bardzo łatwe i nie wymaga od wykonawcy specjalnych umiejętności. Każda osoba mająca chęci może wykonać prace we własnym zakresie. Bez dużych gabarytów, bez sypkich materiałów, bez ciężkich opakowań. 


Deante - innowacyjny montaż zestawu natryskowego. 

Innowacyjny system montażu na przyssawkę zestawu natryskowego Dalia to niespotykane wcześniej rozwiązanie, które daje możliwości szybkiego i łatwego montażu zestawu w każdej łazience bez względu na zastosowane w niej rozwiązania architektoniczne. Przyssawkę można zamontować na płytkach, ale także na ścianie kabiny natryskowej. Dodatkową zaletą zestawu jest to, że miejsce zamontowania przyssawki można wielokrotnie zmieniać i dostosowywać np. do wzrostu każdego domownika. Od dziś nawet małe dzieci mogę mieć swój własny, zamontowany na odpowiedniej wysokości prysznic. Zobacz więcej: Artykuł


Kuchinox - jaką baterię łazienkową wybrać?

Szeroki asortyment armatury łazienkowej sprawia, że coraz trudniej podjąć decyzję o kupnie tej właściwej. Baterie warto dobrać nie tylko do własnych preferencji, ale także do designu całej łazienki. Na półce sklepowej w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na ich design. Warto jednak zwrócić uwagę na inne parametry armatury, na pierwszym miejscu stawiając jakość produktu, trwałość użytkową i funkcjonalność oraz bezpieczeństwo swoje i pozostałych domowników. Jak pogodzić te oczekiwania, a nie zdrenować własnego portfela?


Zlewozmywak – jaki wybrać, czym się kierować, jak montować?

Czytaj także