Artykuł: VELUX zapłaci za montaż rolet zewnętrznych

VELUX zapłaci za montaż rolet zewnętrznych

Prognozy zwiastują letnie temperatury. Czekając na słoneczne dni, warto już teraz pomyśleć o tym, jak zadbać o komfort na poddaszu w czasie upałów. Dobrym pomysłem są rolety zewnętrzne, które redukują nagrzewanie pomieszczenia nawet o 94%. To rozwiązanie, z którego zalet można korzystać przez cały rok. Zimą chronią przed chłodem. Dodatkowo gwarantują zaciemnienie niezależnie od pory dnia i minimalizują zewnętrzne odgłosy. Jeśli kupimy rolety zewnętrzne do 30 czerwca br., możemy uzyskać dofinansowanie do ich montażu nawet do 500 zł.

Wnętrza pod skosami ze względu na swój urok często są aranżowane na sypialnie, pokoje dla dzieci, domowe biura. Powinny być funkcjonalne niezależnie od pory dnia i roku. Komfort termiczny i możliwość kontrolowania dopływu światła dziennego są ważnymi czynnikami wpływającymi na ich jakość. Dzięki roletom zewnętrznym w łatwy sposób możemy zrezygnować z klimatyzacji latem i zmniejszyć rachunki za ogrzewanie zimą. Dodatkowo rolety chronią przed hałasem z zewnątrz, tłumią odgłosy padającego deszczu oraz utrudniają dostęp do okna i zwiększają bezpieczeństwo domowników. Umożliwiają także uzyskanie efektu całkowitego zaciemnienia w dzień, co może być niezwykle przydatne w sypialniach.

Montaż rolet z dofinansowaniem

Montaż rolet zewnętrznych nie wymaga ingerencji w konstrukcję dachu. Można go przeprowadzić od strony wnętrza, bez konieczności wychodzenia na dach. Jednak z uwagi na typ prac, powinien zająć się tym fachowiec. Teraz jest dobry czas na montaż rolet, gdyż możemy skorzystać z dofinansowania usługi ich instalacji przez firmę VELUX. Orientacyjny koszt montażu jednej rolety zewnętrznej wynosi około 150-250 zł, warto spytać o wycenę i termin kilka firm, aby znaleźć najlepszą ofertę na lokalnym rynku. Kupując rolety zewnętrzne VELUX do końca czerwca możemy otrzymać dofinansowanie montażu do 4 zakupionych rolet zewnętrznych o wartości 125 zł za sztukę, ale nie więcej niż 500 zł. Jeśli znajdziemy korzystną ofertę, firma VELUX sfinansuje nawet około 80% kosztów montażu rolet. Aby skorzystać z dopłaty „Poczuj komfort rozwiązań”, wystarczy kupić rolety zewnętrzne do końca czerwca 2020 r. i zamontować ją w ciągu 3 miesięcy, ale nie później niż do 30 września br. Zakup i poniesione koszty montażu należy udokumentować na stronie https://www.velux.pl/promocje/poczuj-komfort

Jeśli zależy nam na profesjonalnym wsparciu, możemy skorzystać z lokalizatora Rekomendowanych Wykonawców VELUX. W bazie www.znajdzdekarza.velux.pl znajduje się ponad 2000 firm, więc łatwo wyszukamy przeszkolonych dekarzy i montażystów z całej Polski. Firmy instalacyjne, które chętnie podejmują się tego rodzaju prac remontowych i montażowych, znajdziemy w kategorii „Montaż produktów w istniejących dachach”.


Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!