Artykuł: System Klucza Generalnego „Master Key”

System Klucza Generalnego „Master Key”

System Klucza Generalnego „Master Key” to najnowsza propozycja firmy Gerda. Dzięki niemu możemy mieć jeden klucz do wszystkich zamków. Rozwiązanie jest łatwe w obsłudze i zapewnia szybą komunikację wewnątrz obiektu.

System klucza Master to klucze oraz różnego rodzaju zamknięcia wykonane tak, aby za pomocą jednego klucza można było otwierać określoną przez użytkownika liczbę zamknięć. W skład Systemu Klucza Generalnego mogą wschodzić różnego typu wkładki bębenkowe (patentowe), kłódki, wkładki do zamków nawierzchniowych, przemysłowych i meblowych itp.

System Klucza Generalnego sprawdzi się w sytuacji zagrożenia – wszystkie drzwi mogą być otwarte jednym kluczem. To także kontrola przed nieautoryzowanym dorobieniem kluczy, ponieważ profil klucza jest zastrzeżony i opatentowany. Inne korzyści to:

  • właściciel systemu określa liczbę kluczy, a także osoby uprawnione do otwarcia poszczególnych pomieszczeń,

  • dobrze zaprojektowany system pozwala na ograniczenie liczby kluczy funkcjonujących w danym budynku, co w przekłada się na obniżenie kosztów zakupu,

  • istnieje możliwość zamówienia dodatkowych kluczy i wkładek bez wychodzenia z domu – oczywiście przez osoby do tego upoważnione,

  • produkt jest wysokiej jakości, co gwarantuje właściwe funkcjonowanie wszystkich zamknięć przez długi cxzas,

  • możliwość realizacji systemu etapami. 

Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!