Artykuł: Rolety zaciemniające z białymi prowadnicami od Velux

Rolety zaciemniające z białymi prowadnicami od Velux

Od kwietnia 2020 r. dostępna jest linia rolet zaciemniających VELUX DKL z białymi prowadnicami przeznaczona do okien drewniano-poliuretanowych. Te i inne rolety VELUX są przystosowane do samodzielnego montażu, który jest niezwykle łatwy – dlatego można zamówić je on-line. Próbki tkanin wysłane są kurierem, dzięki czemu decyzję o doborze koloru tkaniny możemy podjąć bez wychodzenia z domu

Rolety zaciemniające idealnie sprawdzają się w pokojach dziecięcych, sypialniach, salonach – wszędzie, gdzie ważne jest całkowite zaciemnienie w nocy lub ciągu dnia. Wykonane są ze światłoszczelnego materiału mającego certyfikat OEKO-TEX®, który gwarantuje brak szkodliwych substancji użytych do produkcji. Oprócz funkcji zaciemnienia stanowią one skuteczną ochronę przed przegrzewaniem wnętrza latem. Nowa linia rolet zaciemniających z białymi prowadnicami występuje w 40 różnych kolorach i wzorach, także tych z bajkowej kolekcji VELUX & Disney oraz w 1800 barwach według gamy NCS i RAL w kolekcji Colour by You, które można dopasować do obecnie panujących trendów wnętrzarskich. Wszystkie rolety wykonane są w technologii Slim-Line co oznacza, że prowadnice boczne oraz górna listwa są tej samej szerokości i są wyjątkowo wąskie. Dzięki temu po zwinięciu tkaniny rolety nie zasłaniają światła słonecznego i jeśli ich kolor pokrywa się z kolorem okna dachowego są na nim praktycznie niewidoczne. Rolety z białymi prowadnicami pasują do  okien Nowej Generacji wyprodukowanych w roku 2013 i latach późniejszych następujących typów: GGU, GPU, GHU, GLU.

Samodzielny montaż rolet

Okna dachowe VELUX występują w standardowych rozmiarach, dlatego przy zakupie oryginalnych rolet nie ryzykujemy pomyłki w pomiarach. Wystarczy spisać kod z tabliczki umieszczonej na skrzydle okna aby wiedzieć, jaki rozmiar rolety należy zamówić w sklepie internetowym producenta www.veluxshop.pl lub w innych sklepach on-line. Oryginalne rolety są idealnie dopasowane do rozmiaru okna dachowego – nie marszczą się, a mechanizm jest całkowicie ukryty, a mimo to roletę można zatrzymać w dowolnym miejscu. Okna VELUX wyposażono w system instalowanych fabrycznie mocowań Pick&Click™ – dlatego instalacja jest niezwykle łatwa i zajmie około 10 minut. Jedyne narzędzie jakie potrzebujesz to zwykły śrubokręt krzyżykowy

Rolety zaciemniające VELUX z nowymi białymi prowadnicami dostępne są już od 281 zł brutto. Rolety zaciemniające występują również z aluminiowymi prowadnicami w tej samej cenie.


Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!