Artykuł: Ramki Karo od Ospel

Ramki Karo od Ospel

Gama ramek dla osprzętu elektrycznego z kolekcji Karo firmy Ospel została poszerzona o siedem intrygujących odcieni: perłową czerwień, burgund, lawendę, wenge, limonkę, tytan strukturalny i satynowy turkus.

Ramki do osprzętu elektrycznego w oryginalnych odcieniach to sposób na wprowadzenie kolorów do domowych pomieszczeń. Pomogą stworzyć we wnętrzu niepowtarzalny klimat i pozwolą zrealizować nawet najbardziej kreatywne wizje. 

Nowe odcienie ramek Karo

Subtelną, niezwykle kobiecą lawendę z powodzeniem możemy wprowadzić do sypialni, pokoju gościnnego czy salonu urządzanym w romantycznym klimacie. Elegancki burgund dopasuje się do klasycznych wnętrz, np. gabinety czy biblioteki. Natomiast satynowy turkus, perłowa czerwień i świeża, intensywna limonka to dość odważne rozwiązania i w takich aranżacjach się sprawdzą. Ramki w tak wyrazistych kolorach mogą być mocnym akcentem na jasnej ścianie lub dopełnić wnętrze utrzymane w podobnej kolorystyce. Nieco bardziej delikatne, ale oryginale wzorniczo ramki w odcieni wenge będą świetnie współgrały z meblami i stolarką wykonaną z ciemnego drewna. Z kolei tytan strukturalny idealni wpisze się w nowoczesne wnętrza, w których dominują metal i szkło.

Nowe ramki Karo firmy Ospel dają duże możliwości aranżacyjne. Oryginalna kolorystyka oraz wszechstronność sprzętu elektrycznego z tej linii sprawia, że znajdą one zastosowanie w każdym wnętrzu.

Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!