Artykuł: Płyty tarasowe Polbruk Exa

Płyty tarasowe Polbruk Exa

Płyty tarasowe Exa to propozycja do wszystkich miłośników niekonwencjonalnych rozwiązań do ogrodu. Pozwolą osiągnąć dynamiczny efekt, stanowiący wyróżnik na tle innych posesji.

Płyty tarasowe Exa oparte na planie sześciokąta z krawędziami o nieregularnych długościach gwarantują zadziwiający i nietuzinkowy efekt. Wszystko to dzięki geometrycznej nieregularności, która układa się w misternie zaplanowaną całość. Płyty Exa ze względu na niewielką grubość (4,5 cm) polecane są jako nawierzchnie miejsc, po których poruszają się piesi, np. tarasów, patio czy deptaków. Produkt ten sprawdzi się zarówno w otoczeniu bujnej roślinności, jak i w otoczeniu jej pozbawionym, bardziej surowym. 

Wyjątkowy design płyt Exa podkreślony został kolorem taupe. Ten delikatny melanż szarości od kilku sezonów należy do najbardziej pożądanych trendów w ogrodzie.


Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!