Artykuł: Płytki Muse – kolekcja marki Tubądzin

Płytki Muse – kolekcja marki Tubądzin

Nowa kolekcja marki Tubądzin jest ukłonem w stronę przejrzystej formy i łagodnych połączeń kolorystycznych, które pięknie podkreślą lekkość i przytulność wnętrza, oraz wprowadzą do niego poczucie wolności i upragnionego spokoju.

Kolekcja Muse w klasycznych barwach, to kompozycja eleganckiego wzoru kamienia i delikatnego lustrzanego rysunku dekoracji. Płytki subtelnie rozświetlą łazienką i będą idealnym rozwiązaniem dla osób gustujących w prostych aranżacjach, z odrobiną finezyjnej nowoczesności, kryjącej się pod postacią geometrycznego podziału płaszczyzny. W kolekcji znajdują się dwie płytki podstawowe inspirowane powierzchnią kamienia – Muse Silver, w kolorze przygaszonego srebra oraz Muse Ivory, w świetlistym odcieniu kości słoniowej, które w wyjątkowy sposób eksponują delikatne, nieregularne żyłki. Ich klasyczny design stanowi doskonałą bazę do dekoracji łazienki, w szczególności do połączeń ze szlachetnymi materiałami i klasycznymi meblami. Obie płytki, o wymiarach 30 x 60 cm i grubości 10 mm, mają błyszczącą powierzchnię.

Ozdobą kolekcji są płytki dekoracyjne Muse Geo w trzech wariantach kompozycyjnych, które można ze sobą dowolnie zestawiać i tym samym tworzyć nieograniczoną ilość połączeń. Charakterystyczne lustrzane elementy, w kształcie niewielkich prostokątów sprawią, że łazienka delikatnie się ociepli, a przestrzeń zyska więcej jasnego, dziennego światła. Nierównomiernie rozplanowane blaszki pozwolą stworzyć zindywidualizowaną aranżację, z wyraźnym, geometrycznym akcentem. Płytki dostępne są w standardowym rozmiarze 30 x 60 cm i grubości 10 mm, dzięki czemu można je z powodzeniem zestawiać z podstawowymi płytkami ściennymi.

Dekoracją, która poprzez dodatek połyskujących elementów w oczywisty sposób nawiązuje do płytek Muse Geo i pięknie z nimi koresponduje, jest mozaika ścienna w kształcie jodełki chevron, która ożywi wnętrze oraz doda mu lekkości. Nietypowym elementem kolekcji, stylowym i eleganckim jest płytka dekoracyjna Muse o wzorze przypominającym splot grubego, wełnianego swetra. Subtelne żłobienia układają się w fale, a ich kształt podkreślają stonowane, cielisto-beżowe kolory, które uspokoją wnętrze i wprowadzą do niego oddech.

Kolekcję uzupełniają dwie płytki gresowe, Muse silver LAP oraz Muse ivory LAP o wymiarach 60 x 60 cm i grubości 11 mm, które kolorystycznie nawiązują do jasnej tonacji całej kolekcji. Dzięki charakterystycznemu wykończeniu lappato będą one atrakcyjną ozdobą podłogi i alternatywą dla miłośników zarówno połyskującej, jak i matowej powierzchni. Z kolei rozświetlającym łącznikiem pomiędzy płytkami podstawowymi będzie listwa ścienna Steel, w klasycznej srebrnej odsłonie.


Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!