Artykuł: Optymalna temperatura i prywatność we wnętrzu od firmy Awilux

Optymalna temperatura i prywatność we wnętrzu od firmy Awilux

Ekrany Light Control firmy Awilux zapewniają cień we wnętrzach w bardzo słoneczne dni, a także prywatność. Stanowią również dekorację elewacji domu i, co ważne, poprawiają izolacyjność cieplną okien.

Ekrany Light Control firmy Awilux umieszczane są na zewnątrz, dzięki czemu znacząco poprawiają izolacyjność termiczną budynków. Ich zamontowanie pozwala na oszczędności związane ze schłodzeniem pomieszczeń latem oraz ogrzewaniem ich zimą. Tkaniny techniczne zastosowane w ekranach zapewniają we wnętrzach optymalny poziom naturalnego światła, a jednocześnie pozwalają cieszyć się widokiem za oknem. Ograniczają również możliwość zaglądania do mieszkania od zewnątrz, co chroni nas przed wścibskimi sąsiadami. Ponadto to świetne zabezpieczenie przed uciążliwymi owadami.

Ekrany Light Control pasują zarówno do domów w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym, gdyż firma Awilux oferuje swoje produkty w modnych szarościach, antracytach i klasycznych bielach – dostępne są różne rodzaje tkanin. Kasety do rolet mają przekrój kwadratowy lub okrągły. Odpowiednie napięcie tkaniny i pozycję ekranu w prowadnicach bocznych zapewnia jej precyzyjne połączenie z zamkiem umieszczonym w krawędzi poszycia. Takie rozwiązanie pozwala na płynną pracę w płaszczyźnie pionowej oraz jest wyjątkowo wytrzymałe. Wbudowanym silnikiem możemy sterować za pomocą włącznika zamontowanego w ścianie, pilota zdalnego sterowania lub przez system TaHoma firmy Awilux. Dzięki systemowi możemy sterować ekranem podczas naszej nieobecności z poziomu tabletu czy smartfona.

Przykładowa wycena:

  • Light Control 90
  • Kolor: DB703
  • Tkanina: Copaco Serge 1% 001001
  • Wymiar: 7500 x 13100 mm
  • Silnik Somfy z wbudowanym radiem w technologii IO: Sunilus SCR IO 10/17
  • Cena: 1377,57 zł nettoZamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!