Artykuł: Okno uchylno-obrotowe FPP-V preSelect MAX od Fakro

Okno uchylno-obrotowe FPP-V preSelect MAX od Fakro

Każdy z nas ceni sobie życiową przestrzeń. Większa jej ilość daje nam więcej możliwości do pracy, odpoczynku czy zabawy. Otwierając uchylnie okno FAKRO FPP-V preSelect MAX otrzymujemy jeszcze więcej przestrzeni na poddaszu, zyskujemy komfort podejścia do otwartego okna oraz nieograniczony widok na zewnątrz.

Okno dachowe uchylno-obrotowe FPP-V preSelect MAX firmy Fakro to bogato wyposażone okno klasy LUX. Okna tej klasy wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, innowacyjnymi rozwiązaniami oraz bardzo dobrymi parametrami termoizolacyjności.

Innowacyjne okno dachowe

Okno preSelect MAX ma oddzielone od siebie funkcje otwierania skrzydła; uchylną oraz obrotową. Nowatorski system okuć gwarantuje realizację tylko jednego, wybranego sposobu otwierania oraz pełną stabilność skrzydła, zarówno w funkcji obrotowej, jak i uchylnej. Funkcja uchylna zapewnia dodatkową przestrzeń na poddaszu, a także panoramiczny widok za oknem. Funkcja obrotowa służy do mycia okna, a dzięki specjalnej zasuwce blokującej czynność ta jest niezwykle wygodna i bezpieczna.

Niesamowita funkcjonalność

Innowacyjne okucia preSelect MAX gwarantują wysoką funkcjonalność i trwałość konstrukcji okna oraz umożliwiają otwarcie skrzydła aż do kąta 45° – prawie o 30% więcej niż w oknie poprzedniej generacji, dając jeszcze pełniejsze wykorzystanie stworzonej na poddaszu przestrzeni. To doskonałe rozwiązanie dla osób dbających o komfort i ceniących piękny nieograniczony widok na zewnątrz. Dodatkowo, okna preSelect MAX dostępne są w dużych rozmiarach z pakietem trzyszybowym, nawet 134 x 160cm. W niektórych warunkach może ono spełniać funkcję wyjścia ewakuacyjnego.

Wygodna obsługa

Umożliwiający zmianę sposobu otwierania skrzydła funkcjonalny przełącznik preSelect umiejscowiony jest w dolnej części ościeżnicy, co zwiększa komfort i łatwość obsługi. Przy zamkniętym oknie przycisk jest niewidoczny. Klamka Elegant otwierająca okno, umieszczona jest w dolnej części skrzydła i umożliwia wygodną obsługę okna oraz dwustopniowe mikrouchylenie.

Najwyższa jakość

Do budowy okna wykorzystuje się najwyższej jakości drewno sosnowe, klejone warstwowo i impregnowane próżniowo, które zapewnia najwyższą jakość i trwałość. W oknie zastosowano szereg unikatowych rozwiązań, które wpływają na jakość powietrza na poddaszu, energooszczędność oraz trwałość okien. Bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe okien również w unikalny sposób zostało podwyższone.


Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!