Artykuł: Nowa pompa ciepła do c.w.u. firmy Kospel

Nowa pompa ciepła do c.w.u. firmy Kospel

Oferta firmy Kospel została poszerzona o pompę ciepła do podgrzewania wody. HPSW-2/250 ma wbudowany zasobnik c.w.u. o pojemności 250 l, wężownicę i grzałkę elektryczną 2 kW.

Pompa ciepła zapewnia energooszczędną eksploatację – klasa efektywności energetycznej A+. Zaawansowany sterownik umożliwia zaprogramowanie temperatury wody i czasu pracy. Urządzenie ma możliwość wyboru kilku trybów pracy. Przykładowo tryb ekonomiczny zapewnia oszczędną pracę – w pierwszej kolejności załączana jest sprężarka, a tylko w razie potrzeby dołączany jest kocioł grzewczy lub grzałka. Tryb turbo zapewnia maksymalny komfort – szybkie podgrzewanie wody dzięki załączeniu wszystkich dostępnych źródeł ciepła sprężarki, kotła grzewczego i grzałki elektrycznej. Urządzenie może również sterować pracą pompy cyrkulacyjnej c.w.u. Odpowiednim miejscem montażu dla pompy ciepła HPSW jest pomieszczenie gospodarcze lub kotłownia. Pompa ciepła ogrzewając wodę może jednocześnie chłodzić oraz osuszać powietrze w pomieszczeniach, w których znajduje się wlot i wylot powietrza.

Najważniejsze zalety pompy ciepła do c.w.u. HPSW-2/250 Kospel

  • Energooszczędna eksploatacja – pompa ma wysoką klasę efektywności energetycznej A+.
  • Cicha praca – poziom hałasu wynosi jedynie 50 dB.
  • Zaawansowane sterowanie – panel sterowania umożliwia zaprogramowanie temperatury wody i czasu pracy.
  • Uniwersalny montaż – pompa HPSW pozwala na zmianę usytuowania króćców. Przyłącza mogą zostać ukierunkowane do tyłu lub na bok urządzenia (na prawą, albo na lewą stronę).

Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!