Artykuł: Napęd ProMatic – promocja  Hörmann

Napęd ProMatic – promocja Hörmann

Jeśli w dniach od 15 maja do 15 lipca kupimy ocieploną bramę garażową LPU 42 marki Hörmann, możemy jednocześnie nabyć do niej napęd za pół ceny.

Brama garażowa LPU 42 zabezpiecza garaż i dom przed ucieczką ciepła, Teraz możemy wyposażyć ją w komfortowy i bezpieczny naped ProMatic za pół ceny. Dzięki niemu nikt niepowołany nie wtargnie do naszego domu, a samochód i inne sprzęty przechowywane w garażu będą bezpieczne.

Napęd ProMatic działa w systemie dwukierunkowego sterowania radiowego BiSecur, który wykorzystuje 128-bitowe kodowanie. Taki sam rodzaj szyfrowania stosowany jest do zabezpieczania elektronicznych kont bankowych. To najlepsza gwarancja, że włamywacz nie przechwyci sygnału przesyłanego z pilota do napędu ani z napędu do pilota i nie dostanie się do naszego garażu, a przez garaż do domu. Warto wiedzieć, że w napędach o niższej klasie złodziej może złamać kod i wtargnąć do garażu, nie pozostawiając śladów włamania. W tej sytuacji żaden ubezpieczyciel nie wypłaci nam odszkodowania.

Promocja, dzięki której kupując bramę garażową LPU 42, możemy nabyć napęd ProMatic BiSecur za pół ceny, potrwa do 15 lipca.


Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!