Artykuł: Myjka wysokociśnieniowa marki Karcher – Full Control

Myjka wysokociśnieniowa marki Karcher – Full Control

Nowa linia urządzeń wysokociśnieniowych Full Control wprowadza zupełnie nową jakość. Innowacyjny design, doskonale zaprojektowane pistolety i wyjątkowa łatwość obsługi zachwycą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Innowacyjna linia myjek ciśnieniowych Kärcher wyposażona w nowe pistolety, które ułatwiają dopasowanie ciśnienia do rodzaju czyszczonej powierzchni. Rozwiązanie to pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni oraz optymalizacji efektów czyszczenia, tak by za każdym razem rezultat prac był możliwie najlepszy.

Nowe pistolety i lance

Innowacyjny pistolet Power wyposażony w wyświetlacz LED umożliwia łatwą kontrolę siły strumienia wysokociśnieniowego. Podświetlone ikony informują o rodzaju wybranego strumienia: lekkiego (do drewna, mebli rattanowych czy mycia roweru), średniego (do mycia samochodów i motocykli, szkła oraz tworzywa sztucznego) lub silnego (do betonu, kostki granitowej, narzędzi ogrodniczych czy kamienia). Wszystkie trzy rodzaje strumienia można ustawić bezpośrednio na lancy Vario Power poprzez jej przekręcenie. Gdy ustawimy lancę w pozycji MIX rozpocznie się podawanie środka czyszczącego. Lanca z dyszą rotacyjną przeznaczona jest do usuwania najbardziej uporczywych zabrudzeń (np. mchu i alg) z odpornych na działanie wysokiego ciśnienia powierzchni (np. kostki granitowej). Nie należy stosować jej na delikatnych powierzchniach (np. na lakierze samochodowym).

Wyświetlacz LED


Dzięki poprawieniu czytelności wybranych ustawień strumienia, urządzenia linii Full Control umożliwiają bezpieczne czyszczenie powierzchni o różnym stopniu wrażliwości: począwszy od drewna, przez powierzchnie lakierowane aż po kamień i beton. Wyświetlacz LED na pistolecie, czytelne ikony oraz dostępny przewodnik zastosowań sugerują właściwy dobór lancy spryskującej oraz rodzaju strumienia do danej aplikacji. Gwarantuje to nie tylko bezpieczeństwo, ale i najlepszą skuteczność czyszczenia.


Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!