Artykuł: Seria Domo od Mowion by Kanlux

Seria Domo od Mowion by Kanlux

MOWION by Kanlux to marka, która uwzględnia różne potrzeby zastosowania osprzętu elektroinstalacyjnego. Doświadczenie projektanci uwzględnili uwagi elektroinstalatorów, a także z użytkowników, którzy budują i remontują swoje domy oraz mieszkania.

DOMO to wyjątkowa seria proponowana przez markę MOWION by Kanlux, do użytku wszędzie tam, gdzie na równi z funkcjonalnością liczy się również design. Paleta 6 barw łączników i gniazd sieciowych zapewnia możliwości skomponowania zestawów o niepowtarzalnym charakterze i idealnym dopasowaniu do każdego wystroju. DOMO to również rozwiązania praktyczne. Jest to system wieloramkowy, który w pionie oferuje montaż produktów do 4-krotnej ramki, a w poziomie do 5-krotnej.

Łączniki z zaciskami typu „szybkozłączka” gwarantują sprawny i łatwy montaż, a wzmocnione łapki rozporowe gwarantują solidne osadzenie produktu na miejscu.

DOMO to produkty wykonane z wysokiej jakości tworzywa typu PC (przyciski i ramki), które odporne są na temperaturę do 850°C oraz na odbarwianie czy odkształcanie – ich dostawcą jest światowy producent Covestro. Kolejnym atutem jest wyjątkowy stop fosforobrązu (94% miedzi), który ma aż o 35% wyższą sprawność przewodzenia elektrycznego w stosunku do standardowego stopu miedzi z cynkiem. Twardość tego stopu powoduje doskonałe trzymanie wtyczek przy mechanizmach gniazd zasilających. Srebrzenia styków wykonane są ze stopu AgNi90/10 zgodnie z normą IEC (94% miedzi). Dzięki temu nie następuje przegrzewanie się styków, co czyni produkty serii DOMO wyjątkowo bezpiecznymi.

Ponadto DOMO to dodatkowa dekoracyjność serii, o której stanowi ozdobna ramka wewnętrzna, jej kolor możemy zmieniać tak łatwo jak dodatki w pomieszczeniu. Ozdobne ramki wewnętrzne dostępne są w 12 kolorach. Ramki te bardzo łatwo i szybko można wymienić przy każdym przearanżowaniu wnętrza. Wszystkie te zalety czynią z serii DOMO nowoczesne i trwałe rozwiązanie dekoracyjne i technologiczne dla każdego domu.


Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!