Artykuł: Młotki STANLEY® FIBERGLASS – nowość nie tylko dla profesjonalistów

Młotki STANLEY® FIBERGLASS – nowość nie tylko dla profesjonalistów

STANLEY – niekwestionowany leader branży narzędziowej poleca nową serię młotków. Młotki STANLEY® FIBERGLASS to propozycja na lata – wyróżnia je wytrzymałość, co dla tego typu narzędzi ma ogromne znaczenie. Argumentem za wyborem młotków STANLEY® FIBERGLASS jest również ich funkcjonalność oraz ergonomia.

Nowa seria młotków STANLEY® FIBERGLASS dzięki szerokiej gamie obuchów idealnie sprawdzi się w pracy cieśli, stolarzy, murarzy, ślusarzy czy dekarzy, będą również pomocne przy wielu zadaniach inżynierskich. 25 modeli, które są w sprzedaży zadowoli nawet najbardziej wybrednych profesjonalistów. Młotki STANLEY® sprawią, że praca stanie się znacznie lżejsza i sprawniejsza.

Młotki STANLEY® FIBERGLASS – funkcjonalność i ergonomia

Od młotków poprzednich generacji różni je większa siła uderzenia, są także lepiej wyważone, bardziej wytrzymałe oraz wygodniejsze w użyciu. W nowych młotkach STANLEY® FIBERGLASS wydłużono rękojeść, dzięki czemu stała się ona jeszcze bardziej ergonomiczna. Zmieniono także proporcje wagi obucha do rękojeści, co przyczyniło się do lepszego wyważenia obucha w stosunku do rękojeści, a w konsekwencji doprowadziło do wzrostu siły uderzenia i skrócenia czasu pracy. Antypoślizgowa, wydłużona oraz wykonana z dwóch materiałów rękojeść młotków STANLEY® FIBERGLASS zapewnia większy komfort pracy i mniejsze zmęczenie podczas ich wykonywania.

Młotki STANLEY® FIBERGLASS – narzędzie na lata

Każdy rzemieślnik wie, że młotek musi być wytrzymały. Nowe młotki STANLEY® FIBERGLASS są wyposażone w rękojeść z dodatkiem włókna szklanego, połączoną z obuchem za pomocą żywicy epoksydowej. To rozwiązanie daje pewność, że młotek będzie nam służył przez długie lata i nie zawiedzie podczas najtrudniejszych zadań. O jakości wyrobów z tej serii świadczy również nieścieralne logo na obuchu młotków.

Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!