Artykuł: Lampy solarne LED firmy Gutta

Lampy solarne LED firmy Gutta

Firma Gutta Polska Sp. z o.o wprowadziła do sprzedaży kompleksową ofertę lamp solarnych LED, które stanową uzupełnienie szerokiej oferty zadaszeń drzwi wejściowych oraz tarasów marki Gutta.

Duży wybór lamp oznacza szeroki zakres stosowania i daje możliwość doboru odpowiedniego modelu lampy do konkretnych potrzeb (od oświetlenia wejścia do domu, wjazdu do garażu, poprzez oświetlenie tarasu, pergoli czy ścieżki ogrodowej, po oświetlenie placu, parkingu itd.), a co najważniejsze, bez potrzeby doprowadzania do tych miejsc instalacji elektrycznej.

Lampy wyposażone są w panele solarne (fotowoltaiczne) oraz baterie podtrzymujące. W zależności od miejsca przeznaczenia dysponują odpowiednim strumieniem świetlnym (lm), mają detektor ruchu, a zakres pracy może być sterowany pilotem.


Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!