Artykuł: Kanlux MERA LED – doskonałe połączenie światła

Kanlux MERA LED – doskonałe połączenie światła

Kanlux MERA to jedna z opraw podszafkowych w ofercie Kanlux, ciesząca się popularnością wśród klientów. Firma przedstawia jej nową wersję – Kanlux MERA LED ze zintegrowanym źródłem światła.

Nadal oprawy można łączyć je ze sobą w linie (maksymalnie 5 sztuk) na dwa sposoby: za pomocą łącznika lub przewodu. Trzeba pamiętać, że do nowych opraw Kanlux MERA LED są nowe łączniki (różnica w przyłączu). Te oprawy to również wysoka skuteczność świetlna (100 lm/W) i cztery różne długości (280, 540, 840, 1140 mm).

Montaż nowych opraw Kanlux MERA LED pod szafkami w kuchni pozwoli lepiej doświetlić blaty i miejsca, gdzie światło ma utrudniony dostęp.


Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!