Artykuł: Kalkulator doboru rozwiązań ściennych od H+H

Kalkulator doboru rozwiązań ściennych od H+H

Firma H+H stworzyła specjalny program obliczeniowy, ułatwiający dobór rozwiązań ściennych ze względy na parametry cieplne, akustyczne i ognioodporność. Program przeznaczony jest dla projektantów i architektów.

Kalkulator doboru rozwiązań ściennych utworzony i udostępniony przez firmę H+H Polska Sp. z o.o. wspomaga architekta czy projektanta w obliczeniach uwzględniających ofertę produktów H+H Polska Sp. z o.o. Wszystkie uzyskane wyniki obliczeń są wyłącznie szacunkowe, nie mogą zastępować dokładnych obliczeń przeprowadzonych przez osoby do tego uprawnione. Użytkownik kalkulatora ponosi pełną odpowiedzialność za wyniki obliczeń oraz ich zastosowanie niezgodne ze sztuką budowlaną, polskimi normami i aktualnie obowiązującymi przepisami. 

Przejdź do kalkulatora


Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!