Artykuł: Kalkulator budowlany Ytong

Kalkulator budowlany Ytong

Na stronie Xella Polska można skorzystać z kalkulatora budowlanego, który pozwoli wstępnie oszacować koszty budowy domu z betonu komórkowego w systemie Ytong.

Kalkulator budowlany jest narzędziem intuicyjnym. Wystarczy, że podamy w nim powierzchnię całkowitą, rodzaj ścian – jednowarstwowe lub z ociepleniem – kształt dachu i bryły budynku, a system wylicza szacunkowy koszt budowy domu w stanie deweloperskim i pokazuje orientacyjną wycenę materiałów murowych oraz elewacyjnych wraz z robocizną. 

Jeśli planujemy ściany jednowarstwowe z bloczków Ytong ENERGO+ 36,5 cm, to możemy wysłać do firmy dodatkowy formularz z załączonym projektem domu, wówczas uzyskamy dokładne zestawienie materiałów i szczegółową wycenę u konkretnego dystrybutora. Usługa jest bezpłatna.


Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!