Artykuł: HepvO syfon bezwodny

HepvO syfon bezwodny

HepvO jest unikalnym, samouszczelniającym zaworem odpływowym o kompaktowej budowie. Zapobiega wydostawaniu się odorów z systemów odprowadzania ścieków i aktywnie utrzymuje równowagę ciśnienia w instalacjach kanalizacyjnych.

Jako suchy (bezwodny) zawór odpływowy, HepvO wykorzystuje specjalnie zaprojektowaną membranę, aby stworzyć hermetyczne uszczelnienie między przestrzenią mieszkalną a systemem kanalizacyjnym. Zawór samouszczelniający otwiera się pod wpływem ciśnienia przepływających ścieków i zamyka się szczelnie po ustaniu przepływu w normalnych warunkach atmosferycznych.

Zastosowanie

HepvO może być stosowany jako alternatywa dla syfonów wodnych do odprowadzania ścieków z:

  • wszelkiego rodzaju przyborów odprowadzających ścieki szare włączając w to standardową chemię domową,
  • do odprowadzania skroplin z agregatów klimatyzacyjnych czy kotłów kondensacyjnych,
  • do odprowadzania skroplin z urządzeń klimatyzacyjnych,
  • nieregularnie używanych przyborów w gorącym klimacie,
  • przyborów w pojazdach takich jak campery, przyczepy, łodzie czy pociągi.

Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!