Artykuł: H+H Pakiet easy

H+H Pakiet easy

H+H easy to pakiet płytek do samodzielnej zabudowy. Z płytek opakowanych w Pakiety easy można wznosić drobne ścianki działowe, przepierzenia czy obudowy słupów. Można je również wykorzystać do wykonania wielu elementów „wyposażenia" mieszkania.

Ofoliowane pakiety H+H easy zawierają 6 sztuk płytek o grubości 50 mm lub 3 sztuki płytek o grubości 100 mm. Pakiety umożliwiają łatwe przenoszenie, transportowanie materiału murowego używanego do wykonywania zabudów czy elementów drobnej architektury.

Z płytek opakowanych w Pakiety easy można wznosić drobne ścianki działowe, przepierzenia czy obudowy słupów. Można je również wykorzystać do wykonania wielu elementów „wyposażenia” mieszkania, takich jak wnęki pod garderoby, konstrukcje pod kuchnie, barki, półki, zabudowy kominków, szafki pod umywalki, obudowy wanien czy brodzików. Przy pomocy płytek H+H można z powodzeniem wykonać przydomowego grilla, a także szereg innych elementów małej architektury łatwo uzyskując zamierzony efekt nawet przy pomocy podstawowych narzędzi. Do wykonania nawet najbardziej skomplikowanego kształtu wystarczy zwykła, ręczna piła widiowa, paca do szlifowania i klejąca, cienkowarstwowa zaprawa murarska.

Dzięki temu, że beton komórkowy jest materiałem izotropowym, czyli wykazującym te same właściwości we wszystkich kierunkach, jest idealnym materiałem do wykańczania wnętrz. Płytki H+H są lekkie, łatwe w obróbce i ciepłe jak drewno, ale równocześnie pozbawione są jego wad, czyli palności i wrażliwości na korozję biologiczną i chemiczną. Porowata struktura płytek H+H pozwala na swobodne wieszanie nawet ciężkich elementów na powierzchni ściany.

Płytki H+H w Pakiecie easy są produkowane w najwyższym standardzie jakościowym Gold+ (tolerancje wymiarowe wynoszą ± 1 mm) dzięki temu otrzymujemy równe i gładkie powierzchnie, które możemy od razu malować uzyskując ciekawą strukturę końcową. Na ścianę wykonaną z płytek H+H możemy także od razu kłaść płytki ceramiczne czy nakładać gładź, co przyśpiesza w dużym stopniu prace wykończeniowe obniżając przy tym koszty.

Zalety Pakietu płytek H+H easy:

  • łatwa obróbka (przycinanie, piłowanie, wygładzanie),
  • lekki montaż i transport (przewożenie w bagażniku samochodu osobowego),
  • szybki montaż (wysoka dokładność wymiarowa),
  • samodzielne wykonanie wszelkich konstrukcji.

Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!