Artykuł: Drzwi wewnętrzne VOX

Drzwi wewnętrzne VOX

Minimalistyczna baza to bardzo wdzięczne tło dla wyposażenia i dodatków w każdym wnętrzu. Dlatego Polacy coraz chętniej wybierają proste modele o jednolitej powierzchni w zakresie drzwi wewnętrznych. Dzięki pomysłowości projektantów, nawet te mogą mieć jednak indywidualny rys. Twórcy kolekcji drzwi VOX funkcję zdobień przenieśli na obrzeża skrzydeł. Subtelny akcent widoczny po otwarciu drzwi może mieć kolory od srebrnego i grafitowego po odcienie modnej sklejki.

Drzwi to rzadko wymieniana część wyposażenia domu, dlatego warto, aby były funkcjonalne, ale także odporne na trendy i zmieniające się potrzeby użytkowników. Te wymagania dobrze spełniają modele o jednolitej powierzchni skrzydła.

 Na podstawie obserwacji potrzeb klientów, postanowiliśmy rozszerzać ofertę VOX o kolekcje drzwi wewnętrznych hołdujących estetyce less is more. Ich wzornictwo sprawia, że nie dominują nad wnętrzem, nie odwracają uwagi od mebli czy dekoracji. Charakteru dodaje im zaś delikatny akcent kolorystyczny widoczny na obrzeżu. Dowodzą temu nasze trzy kolekcje: SILGO, MODUS i SUPRI – mówi Olgierd Jaskulski, projektant marki VOX, autor kolekcji SILGO.

Drzwi dla ceniących trwałość i uniwersalność

Wiele osób tak urządza swoje cztery kąty, aby służyły im przez lata. Kryteriami doboru drzwi stają się więc w takich sytuacjach: ponadczasowość, elegancja i wytrzymałość. Odpowiedzią na takie potrzeby są kolekcje SILGO i SUPRI od VOX. Mają one z założenia pasować do wnętrz o zróżnicowanej stylistyce i sprawdzać się na różnych etapach życia domowników. – Zarówno SILGO, jak i SUPRI to drzwi do zadań specjalnych. Nie są im straszne niesforne psiaki, bawiące się dzieci czy nieostrożnie wniesiony do domu nowy mebel. Dzięki specjalnej okleinie CPL mają podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne, więc z łatwością przetrwają kolejne domowe testy wytrzymałości. Co więcej, drzwi są również bardziej odporne na wilgoć, wysokie temperatury czy promieniowanie UV, więc mogą być zastosowane w całym domu, zarówno jako drzwi do pokoju dziennego, sypialni i łazienki – wyjaśnia Piotr Szczęśniak, ekspert marki VOX.

Obie serie różni estetyka. Dla miłośników szykownych rozwiązań bliższa będzie kolekcja SILGO. Te pełne drzwi o jednolitej powierzchni,które mają metaliczne wykończenia obrzeży, dodadzą więc szlachetności domowej aranżacji. Ich znakiem rozpoznawczym jest stal szczotkowana zastosowana na krawędziach. W kolekcji dostępnych jest aż sześć zróżnicowanych oklein skrzydła  od ciepłego odcienia akacjowego po charakterną barwę palonego orzecha.

Zwolennikom mocnych akcentów spodoba się z kolei kolekcja SUPRI. Antracytowe wykończenie ich krawędzi dobrze kontrastuje z kolorem skrzydła i pasuje do każdej z czterech dostępnych oklein.

Drzwi dla wielbiciela nowoczesnej prostoty

Trzecią – obok SILGO i SUPRI – kolekcją drzwi VOX z ciekawymi obrzeżami skrzydła jest MODUS. To propozycja dla tych, którzy  uniwersalnych drzwi w białym kolorze, stanowiących subtelne tło dla reszty aranżacji. Matowa biel powierzchni drzwi MODUS w połączeniu z obrzeżem przypominającym sklejkę, doda wnętrzu naturalność i prostoty. W kombinacji z odcieniem antracytu na obrzeżu stanie się wyrazistym akcentem, który nie przytłoczy całości stylizacji.

– Drzwi MODUS są dostępne w trzech rodzajach krawędzi: przylgowej PROSTA, przylgowej KARNIES oraz bezprzylgowej BP – podkreśla ekspert VOX Piotr Szczęśniak.

Kolekcje drzwi wewnętrznych SILGO, MODUS i SUPRI są dostępne w salonach VOX i na vox.pl.

Przykładowe ceny:

  • drzwi SILGO BP (bezprzylgowe) 10, cena 699 zł brutto,
  • drzwi MODUS 10 PROSTA cena 349 zł brutto,
  • drzwi SUPRI 10BP (bezprzylgowe), cena 549 zł brutto.

Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!