Artykuł: Drzwi wewnętrzne Prado POL-SKONE

Drzwi wewnętrzne Prado POL-SKONE

Drewniane drzwi wewnętrzne wprowadzają ciepły klimat w mieszkaniu. Choć materiał jest tradycyjny, styl skrzydła może podążać za nowoczesnymi trendami. Firma POL-SKONE właśnie zaprezentował najnowszy model wewnętrznych drzwi bezprzylgowych Prado.

Lider innowacyjnych technologii stolarki budowlanej w Polsce, firmie POL-SKONE może pochwalić się wieloma produktami ekologicznymi. Drewniane drzwi wyprodukowane z polskiego, trwałego surowca, zdobią niejeden dom. Szeroka gama produktów pozwala znaleźć idealnie dobrany model do naszego mieszkania. Wewnętrzne drzwi POL-SKONE są nie tylko eleganckie, ale również praktyczne i solidne. Stale udoskonalane i unowocześniane produkty podążają za nowoczesnymi trendami, aby sprostać gustom najbardziej wymagających inwestorów. Takie są właśnie drzwi wewnętrzne Prado.

Drzwi bezprzylgowe

Prado to model nowoczesny i wyjątkowo elegancki. Te drzwi wewnętrzne w systemie bezprzylgowym zachwycają precyzją wykonania oraz najbardziej modnym dziś stylem. Ten typ skrzydeł wybierany jest przez inwestorów znacznie częściej. Podczas gdy drzwi przylgowe kojarzą się z tradycją, bezprzylgowe są synonimem nowoczesności. Różnica polega na tym, że pierwsze skrzydła mają na krawędzi pionowe wcięcia, dzięki czemu w pozycji zamkniętej zachodzą uskokiem i przylegają do ościeżnicy po stronie otwierania. Drzwi bezprzylgowe mają równą krawędź i ukryte zawiasy. Skrzydło zrównuje się z ościeżnicą, dzięki czemu uzyskujemy lepszy efekt dekoracyjny po obu stronach skrzydła.

Drzwi wewnętrzne – nowość 2017 roku

Skrzydło drzwi wewnętrznych Prado ma system bezprzylgowy DUO. Jego ramiak wykonany jest z klejonki drewnianej. Obłożony został dwiema gładkimi płytami HDF, pokrytymi warstwą LAMISTONE CPL, dzięki której drzwi zyskują powierzchnię odporną na wycieranie, działanie detergentów oraz intensywną eksploatację, oraz SILKSTONE nadającą niepowtarzalny efekt prawdziwego drewna. W standardowym wyposażeniu dostaniem skrzydło z wpuszczanym zamkiem magnetycznym w kolorze chrom satyna – z kluczem lub wkładką łazienkową. W zależności od szerokości drzwi będą miały one 2 lub 3 ukryte zawiasy. Do wyboru są jednoskrzydłowe drzwi wewnętrzne Prado o szerokości 70, 80 i 90 cm, oraz dwuskrzydłowe 70+70, 70+80, 70+90, 80+80, 80+90 i 90+90 cm.

Drzwi bezprzylgowe w kilku wersjach

Drzwi POL-SKONE w modelu Prado mogą być pełne lub częściowo przeszklone. Wstawiane w skrzydło pasmowe poziome szyby wykonane są z białego matowego szkła grubości 4 mm. Przeszklenia mogą być wąskie (1, 2, 3 lub 4 sztuki) lub szerokie (1 lub 2 sztuki). Do wyboru mamy następujące kolory płycin: wiąz bielony, wiąz piaskowy, wiąz szary, nugat jasny oraz jesion polski.

 


Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!