Artykuł: Drzwi wewnętrzne Concepto DesignLine

Drzwi wewnętrzne Concepto DesignLine

Nowa seria drewnianych drzwi wewnętrznych Hörmann obejmuje cztery rodzaje oryginalnych powierzchni – ultramatową, błyszczącą, o strukturze łupka oraz wzorze lnu.

Wszystkie nowe powierzchnie drzwi Concepto DesignLine dostępne są w czterech kolorach: białym, antracytowym, jasnoszarym i brązowoszarym. Łącząc je dowolnie, zyskujemy oczekiwany efekt estetyczny. Każdy z czterech rodzajów wykończenia cechuje duża trwałość i wytrzymałość.

Drzwi z powłoką utramatową, w strukturze łupka czy lnu mają wyjątkowo odporną na uderzenia i zarysowania powierzchnię Duradecor. Na ultramatowej powierzchni – dzięki jej specjalnym właściwościom – nie pozostają nawet ślady odcisków palców. To efekt zabezpieczenia powierzchni w technologii AntiFingerPrint. Drzwi o krawędziach prostych standardowo zabezpieczone są obrzeżem termoplastycznym 4Protect o grubości 0,8 mm. Gwarantuje ono wysoką odporność na ścieranie i uderzenia, daje też efekt idealnie gładkiej powierzchni bez widocznych łączeń.

Dane techniczne drzwi Concepto DEsignLine

  • Płyta drzwiowa o grubości ok. 40 mm.
  • Wymiary zestawu (drzwi z ościeżnicą):
    – drzwi jednoskrzydłowe – szerokość od 625 do 1250 mm, wysokość od 1875 2450 mm,
    – drzwi dwuskrzydłowe – szerokość od 1250 do 2500 mm, wysokość od 1875 do 2450 mm.

Konstrukcja ramy z pełnego drewna/materiału drewnopochodnego z dodatkowym wzmocnieniem, umożliwia skrócenie płyty drzwiowej od dołu o 25 mm, bez utraty gwarancji.


Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!