Artykuł: Całodobowa infolinia serwisowa Hörmann

Całodobowa infolinia serwisowa Hörmann

Firma Hörmann w trosce o swoich klientów uruchomiła infolinię serwisową. Fachową konsultację, a także natychmiastową pomoc otrzymamy przez 24 godziny na dobę przez cały rok – wystarczy zadzwonić.

W nagłych i awaryjnych sytuacjach dotyczących wszystkich rodzajów bram, drzwi, napędów, a także innych urządzeń firmy Hörmann, możemy liczyć na specjalistów producenta. Wystarczy, że zadzwonimy pod numer 618 200 100. Specjalnie przeszkoleni doradcy techniczni dostępni są do naszej dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, przez 365 dni w roku. Z ich pomocą na pewno rozwiążemy przeróżne techniczne problemy związane na przykład z zaniedbaniem, nieprawidłowym użytkowaniem, a także mechanicznym uszkodzeniem produktów firmy Hörmann. To jednak nie wszystko. Jeśli będzie potrzebna interwencja serwisanta, to przyjedzie on niezwłocznie na miejsce awarii – do każdego miejsca w Polsce.

Dzwoniąc na infolinię serwisową, możemy również zgłosić chęć wykonania przez ekipę serwisową Hörmann przeglądu technicznego – pamiętajmy, że jest on niezbędny, gdyż zapewnia produktom wieloletnią trwałość, bezawaryjność oraz bezpieczeństwo pracy. 

Pod numer 618 200 100 mogą dzwonić zarówno inwestorzy indywidualni, deweloperzy, jak i użytkownicy obiektów logistycznych oraz przemysłowych.


Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!