Artykuł: Brama garażowa i drzwi zewnętrzne HÖRMANN

Brama garażowa i drzwi zewnętrzne HÖRMANN

Do końca roku 2017 trwa promocja wyjątkowych produktów firmy HÖRMANN – wysokiej jakości ciepła brama garażowa RenoMatic i energooszczędne drzwi zewnętrzne Thermo65 kupimy po okazyjnej cenie.

Ze względu na zaspokojenie wszystkich potrzeb inwestorów indywidualnych zarówno brama garażowa, jak i drzwi zewnętrzne domu powinny być nie tylko estetyczne, ale także gwarantować bezpieczeństwo. Trzecim ważnym parametrem, który wymuszają dzisiejsze czasy jest ich energooszczędność.

Segmentowa brama garażowa

Dwa modele produkowane przez firmę HÖRMANN: brama garażowa RenoMatic i RenoMatic light, mogą pochwalić się wyjątkowymi parametrami. Ich współczynnik przenikania ciepła wynosi ok. 1,3 W/(m2·K). Zasługę tę przypisuje się budowie – segmenty wypełnione są pianką poliuretanową, mają grubość 42 mm, a przestrzenie między nimi oraz na całym obwodzie zaizolowane są wysokiej jakości uszczelkami. Jest to zatem ciepła brama dbająca o energooszczędność budynku. Komfort użytkowy zapewnia napęd ProMatic, z dwukierunkowym system sterowania radiowego BiSecur, gwarantujący zabezpieczenie przed kopiowaniem sygnału przez złodzieja. To nowoczesna technologia 128 bitów, jakiej używa się w bankowości elektronicznej. Oprócz ochrony przed przechwyceniem kodu pozwala na kontrolę położenia bramy, gdy jest ona poza zasięgiem naszego wzroku.

Estetyczna energooszczędna brama garażowa

Brama garażowa RenoMatic i RenoMatic light ma nowoczesny styl i elegancką powierzchnię segmentów o minimalistycznej formie. Na estetykę składa się również brak klamki w modelach automatycznych. Zapewnia to jednolitość i elegancję powierzchni zdobiącej elewację domu. Dla dopełnienia wizerunku budynku można wybrać bramę w jednym z oferowanych kolorów oraz w różnych wersjach wykończenia powierzchni segmentów. Oprócz lakierowanych znajdziemy bramy pokryte okleiną drewnopodobną. Szeroka gama produktów o różnych wymiarach spełni gusty i zapotrzebowanie każdego inwestora. 

Ciepłe drzwi zewnętrzne Thermo65

Energooszczędne drzwi zewnętrzne firmy HÖRMANN doskonale zabezpieczą nasz dom przed ucieczką ciepła. Model o pełnej stalowej płycie skrzydła grubości 65 mm z przegrodą termiczną, aluminiową ościeżnicą grubości 80 mm oraz progu z aluminium i tworzywa sztucznego (dodatkowo z przegrodą termiczną), może osiągać współczynnik przenikania ciepła UD 0,87 W/(m2·K). Ciepłe drzwi zewnętrzne Thermo65 mogą pochwalić się potrójną płaszczyzną uszczelnienia. Nawet jeśli wybierzemy model z przeszkleniem, będzie on wyposażony w 3-szybowe szkło termoizolacyjne. Gwarancję trwałości i solidności konstrukcji daje wykonany z kompozytu profil skrzydła, zapewniający stabilność i brak odkształceń. Ponadto bezpieczeństwo mieszkańcom daje wielopunktowe ryglowanie z zamkiem głównym i dwoma kombinacjami: czop/rygiel obrotowo-hakowy. Można też wybrać droższy model drzwi Thermo65 w klasie przeciwwłamaniowej RC 2.

Cena standardowej bramy RenoMatic light – 1710 zł plus VAT.

Cena drzwi Thermo65 – od 3690 zł plus VAT.


Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!