Artykuł: Blaty kuchenne Pfleiderer

Blaty kuchenne Pfleiderer

Najbardziej eksploatowanym miejscem w kuchni jest blat kuchenny, to nim przygotowujemy posiłki, stawiamy gorące zakupy, inne drobiazgi oraz zakupy. Dlatego, aby cieszyć się jego nienagannym wyglądem przez długie lata, powinien być on wykonany z wytrzymałych materiałów. Z pomocą przychodzi nam firma Pfleiderer.

Blaty Pfleiderer z kolekcji Premium są idealne do kuchni. Odznaczają się podwyższoną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne – zawdzięczają to specjalnej wstawce z płyty HDF od strony czołowej. Są także odporne na działanie wysokiej temperatury, promieniowania UV, a także wilgoci, której w kuchni nie da się uniknąć. Blaty z kolekcji Premium produkowane są na płycie o podwyższonej wilgocioodporność P2 Green – nawet przestrzeń wokół zlewozmywaka jest dobrze zabezpieczona.

W kuchni ważne jest również zachowanie czystości, to przecież tutaj przygotowujemy posiłki. Blaty Pfleiderer i pod tym względem spisują się bardzo dobrze. Są odporne na trwałe zabrudzenia i, co ważne, łatwo się je czyści. Ponadto nie odbarwiają się ani nie blakną pod wpływem działania kwasów owocowych i silnych detergentów. Dostępne są również blaty z innowacyjną powłoką antybakteryjną Duropal MicroPlus®, która skutecznie podwyższa higieniczność powierzchni roboczej, a tym samym minimalizuje ryzyko występowania i rozwój groźnych drobnoustrojów. 

Oprócz walorów praktycznych, blat kuchenny powinien być także estetyczny i pasować do szafek oraz sprzętów AGD. Kolekcja Premium firmy Pfleiderer i w tym aspekcie spełni nasze oczekiwania. Znajduje się w niej 11 unikatowych dekorów. Są wśród niej blaty kuchenne ciemne i szare: Czerń Wulkaniczna U12000, Antracyt U12290, a także popielato-szary Glamour Wood Jasny R48005. Całości dopełniają coraz bardziej popularne wzory inspirowane betonem zaprojektowane przez Oskara Ziętę: Raw Concrete S60008, Smooth Concrete Graphite S60011, Smooth Concrete Brown S60012 i Smooth Concrete S60010. Oczywiście nie mogło zabraknąć zawsze na czasie brązów i bieli: Buk Fiord R24029, Daglezja Bielona R50062 stworzona przez Piotra Kuchcińskiego oraz Biel Arktyczna U11027. Ten ostatni blat dostępny jest w dwóch wersjach: z matową strukturą powierzchni Xtreme Matt (XM) oraz powłoką antybaketryjną.

Firma Pfleiderer zadbała również o bezpieczny transport swoich produktów. Blaty pakowane są w indywidualną folię, dzięki czemu nie ulegną one zarysowaniu i nie zostaną uszkodzone podczas transportu czy montażu. 


Zamów nasz newsletter i bądź na bieżąco z aktualnymi trendami w budownictwie jednorodzinnym! 

Na naszym portalu znajdziesz wskazówki, jak przygotować się do budowy domu i sprawnie przejść przez wszystkie jej etapy. Dowiesz się też wszystkiego o nowoczesnej organizacji budowy. W jednym miejscu uzyskasz profesjonalnie wyselekcjonowaną wiedzę z rynku materiałów budowlanych, która pozwoli Ci wybrać produkty wysokiej jakości, sprawdzone przez innych inwestorów. U nas poznasz sposoby, jak zrealizować swoje przedsięwzięcie szybko i bez błędów!